VOĽNÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

Mobilní technik Slovensko

Popis práce:
Rozšiřujeme náš tým. Pracujete rádi s lidmi? Trávíte raději čas v autě než v kanceláři? Pojďte pracovat k nám. Na pozici mobilního technika hledáme spolehlivého, samostatného spolupracovníka s obchodními dovednostmi a se zájmem o automobilový průmysl.

Náplň práce:
✅realizace úpravy (chiptuningu) u zákazníka
✅komunikace s přidělenými klienty
✅řešení nestandardních situací
✅plnění stanovených cílů

Nabízíme:
✅nástupní mzdu 1 000 EUR měsíčně
✅bonusy až 350 EUR za plnění cílů
✅benefity (stravenky, příspěvek na penzijní spoření…)
✅plně hrazené volání
✅odjezd vždy z místa bydliště
✅kompletní vybavení – tablet, notebook, telefon…
✅služební automobil
✅pozice vhodná i pro absolventy

Požadujeme:
✅středoškolské vzdělání
✅dobrou znalost automobilového průmyslu napříč celým spektrem
✅samostatnost
✅časovou flexibilitu
✅reprezentativní vystupování

⭐Zaujali jsme Vás? Napište nám něco o sobě na office@okchip.cz a připojte své CV a rádi Vás přivítáme v našem týmu.